Ситуація в зоні АТО ввечері вівторка, 25 квітня, різко загострилася. Сильні обстріли почалися з боку терористів по всій лінії фронту, передає Корупція.Інфо

Популярне: Мороз по тілу: 10-річний хлопчик повісився на мотузці для білизни! Важко стримати сльози!

Про це повідомив волонтер, координатор групи "Стоп терор" Семен Кабакан на сторінці в Facebook.

"Зараз в АТО почалися сильні обстріли по всій лінії розмежування. Протягом години терористи активізувалися в напрямку Докучаєвська, Світлодарської дуги, Донецька та Ясинуватої. Противник веде вогонь із мінометів і САУ. Наші відкрили у відповідь вогонь на провокації. У Донецьку і Макіївці зафіксована передислокація техніки до передових позицій. Підвезли кілька нових артустановок і особовий склад", – пише Кабакан.

За його словами, активні обстріли позицій ВСУ почалися і на маріупольському напрямі, там працюють із 120 мм мінометів і гранатометів.

"Також підключився луганський напрямок, місцеві повідомляють, що по місту почався рух техніки і постріли з артилерії за межею міста", – повідомив волонтер.

Інформацію підтвердив і глава благодійного фонду "Мир і ко" Мирослав Гай.

"По всій лінії фронту почалися сильні обстріли. Російські терористи ведуть вогонь, як із мінометів так і з САУ. Відзначено пересування великих колон техніки. І це тільки світло їм відключили", – написав він у Facebook.