1410468495_geraschenko-1024x576

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко стверджує, що теракт в Харкові організував так звані "харківські партизани".

Читати: Ляшко звинуватив Кернеса в організації харківського теракту

Про це він написав у себе в блозі, передає Корупція.інфо

Читати: СБУ запобігла в Харкові ще двом терактам – бойовики збиралися обстріляти городян з вогнемета (ФОТО)

"За організацією терористичного акту який забрав два життя і покалічив 11 харків'ян стоїть терористична організація "Харківські партизани – терористи".

Про це свідчать дані експертів з аналізу залишків вибухового пристрою. Саме такий тип детонатора і блок керування був використаний в інших терактів, відповідальність за які брала на себе група покидьків що іменують себе "Харківські партизани", – написав він.

Геращенко зазначив, що члени даної організації неодноразово говорили про підготовку терактів.

"Раніше, один з лідерів цієї групи, поет не везунчик Філіп Экозьянц неодноразово в ролі недороблений читця декламатора, з пафосом заявляв про підготовку терактів, їх проведення та результати, звітуючи таким чином перед замовником у Кремлі. Зазвичай він це робив спокійно, з розстановкою, не кваплячись і з акцентом на те, що мовляв їх група "Харківські терористи – партизани – терористи" реалізують теракти без жертв і кровопролиття.Однак це була лише лицемірна брехня. Спочатку був вибух у Московського районного суду в результаті якого були поранені більше десятка харківських патріотів, а сьогодні загинули двоє і 11 людей важко поранені", – написала Геращенко.

Він зазначив, що організатори теракту намагаються перекласти всю провину на українську владу.

"Група "Харківських терористів" намагається збити слідство з пантелику перелякані заявою Экозьянца про те, що ця терористична угруповання нібито не причетна до вибуху. В якості дебільного виправдання, тремтячим голосом, читаючи з аркуша з якогось схрону в лісі під Білгородом, Філіп Экозьянц привів твердження, що цей теракт нібито був організований українською владою для введення в Харкові надзвичайного стану. Маячня першорядна, переляканого пособника терористів. Їх розмовляючої голови. Піти від відповідальності групі "Харківські терористи" не вдасться!", – написав Гарещенко.

"Служба Безпеки затримала чотирьох осіб можливо мають відношення до планування і реалізації даного теракту. Всі особи мають відношення до терористичного акту, який спричинив загибель двох харків'ян повинні отримати максимально можливе покарання в існуючій системі покарань – довічне ув'язнення.

Особи причетні до кривавих терактів з людськими жертвами не повинні підлягати обміну на наших військовополонених, так як це буде лише стимулювати їх до планування і реалізації нових терактів", – додав він.