У країні-агресорі – РФ – витягли на світ божий четвертого президента України, втікача та зрадника Віктора Янковича. Було опубліковано його “звернення” до чинного президента України Володимира Зеленського із закликом “зупинити кровопролиття” за будь-яку ціну. Про що говорить такий перебіг країни-агресора? Невже в РФ досі не зрозуміли, як ненавидять в Україні і самих рашистів, і Януковича, який живе під ними? Невже в РФ досі не зрозуміли, що змітати треба Путіна? Цим ексклюзивно поділились експерти з виданням “Коментарі” .

Переговори є важливим фактором консолідації та просування наших інтересів у діалозі із західними країнами

Петро Бурковський, аналітик Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва, розмірковує так:

“Використання Януковича – це лише елемент колишнього сценарію війни, який провалився. Це також спроба дискредитувати будь-які зусилля Зеленського щодо мирних переговорів. Росіяни сподіваються, що після закликів Януковича до миру тема будь-яких переговорів із РФ розглядатиметься виключно у негативному ключі. Тому потрібно просто ігнорувати та викривати всі ці убогі потуги кремлівських технологів”.

Переговори, акцентує аналітик, потрібні, щоб урятувати людей, щоб показати світові, як Путін їх використовує для прикриття обстрілів наших міст та тиску.

“Це важливий фактор консолідації та просування наших інтересів у діалозі із західними країнами. Що більше вони бачать неадекватності з боку Кремля, то більше схиляються до того, щоб нарощувати підтримку України (санкціями, зброєю, гуманітарною та економічною допомогою)”, – пояснює Петро Бурковський.

Щодо перевороту в Росії, то він, на думку експерта, якщо й станеться, то лише тому, що в російській армії ще залишилися справжні офіцери, яким не все одно, що гинуть їхні солдати.

“На жаль, ми бачимо, що російська армія загрузла в тих же гріхах, що й верхівка: корупція, зневага до людської гідності та життя, обдурювання начальства підлеглими, приниження начальством підлеглих. Тому шанси на повстання є дуже низькими, особливо поблизу фронту або на кордонах, – вважає аналітик. – Інша річ, якщо всередині країни якісь підрозділи вийдуть з-під контролю уряду, щоби не бути відправленими на фронт. Але без якоїсь організації, без мережі людей, які знають та довіряють один одному, цього не станеться. Тому я не розраховував би на такий варіант”.