На Банковій політика називають патріотом та захисником інформаційного фронту.

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття рідним та близьким нардепа Дмитра Тимчука, якого виявили загиблим із вогенпальним пораненням. Про це йдеться у повідомленні Адміністрації президента у твітері.

У Зеленського наголосили, що Тимчук від початку агресії РФ "надійно тримав фронт" інформаційної війни.

"Не стало Дмитра Тимчука. Патріот, народний депутат, офіцер, військовий журналіст, а від початку російської агресії в Криму співзасновник "Інформаційного спротиву" надійно тримав фронт інформаційної війни. Президент співчуває рідним і  близьким Дмитра. Це велика втрата для країни", – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, вдень 19 червня у Києві в своїй квартирі загинув нардеп Дмитро Тимчук.  Його колега з фракції "Народний фронт" Антон Геращенко у фейсбуці написав, що, за попередньою інформацією, Тимчук смертельно 

У Києві з нагородної зброї застрелився нардеп Дмитро Тимчук поранив себе під час чищення зброї. Пізніше політик свій пост видалив. Глава Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що слідчі розглядають кілька версій загибелі Тимчука –  серед них нещасний випадок та "версії кримінального характеру".