Є на світі країна, з якою не зрівняється жодна інша. Тут живуть найкрасивіші жінки, найпрацьовитіші чоловіки, та наймудріші на планеті політики. Ми — Файна Юкрайна. І хай йому грець.

Такими словами розпочинається перше українське гумористичне телешоу «Файна Юкрайна». Селянка Марічка і її хлопець Антон, прибиральниці у Верховній раді Ілона Давидівна та Анжела Петрівна, оператори колцентру Андрій та Сергій, дід Відун — це ще далеко не всі герої смішного, і, можливо, трішки дурнуватого на перший погляд водевілю. Але якщо глянути на сучасну Україну критично, очима коміка або сатирика — усе раптом стає на свої місця. І від цього справді не по собі, передає Корупція.Інфо

Обличчя, до яких ми звикли, зникають так само несподівано, як і з’являються нові. Після революції Гідності таке явище стало масовим. І здавалося б, добре, що до влади прийшли нові люди, але кожна нова постать загадка для преси і для народу. Цукерка у яскравій обгортці, яку, після усіх подій, які пережила Україна, страшно, а іноді навіть неприємно розгортати. Якщо раніше середній вік народного депутата був від 40 і вище років, зараз можна говорити, що у Верховну раду потрапило багато молоді.

Розмова про пантеон одіозних постатей Верховної Ради України продовжується. Здається він став розлогішим, аніж пантеон язичницьких божеств, котрим поклонялися наші предки до хрещення Русі, яке відбулося в 922 р. н.е. Сьогодні ми поговоримо про ще одну суперечливу фігуру на політичній арені сучасної України. Народний депутат Альона Іванівна Шкрум. Так, саме Альона, вам не почулося. Неукраїнський варіант широко відомого імені сколихнув мережу, ще у 2014 році, коли Шкрум тільки з’явилася на політичній арені України. І треба сказати, деяким громадянам досі не дає спокою ім’я народної депутатки. Колоритна тридцятирічна панянка викликала неабиякий інтерес як з боку преси, так і з боку колег-депутатів. Чоловічої статі, звісно.

Політична кар’єра Альони Шкрум почалася в 2014 році, коли вона висунула свою кандидатуру у нардепи від партії «Батьківщина». І таки опинилася у прохідних списках.

Популярне: Водій маршрутки зачинив 4 річну дівчинку у салоні і не відпускав до матері, аж поки…

Що відомо про саму Альону Іванівну. Депутатка народилася у Києві, в інтелігентній родині викладачів. Освіту їй дали батьки чудову. Спочатку «Міжнародні відносини» Шевченківського університету, потім магістратура по обміну в Сорбонні і дев’ять місяців «Кембриджської стипендії», стажування в адвокатських бюро і нарешті урочистий в’їзд «на коні» у політику.

Відомо, що 12 вересня 2018 року, Альона Шкрум вийшла заміж за голову Комінтернівської районної державної адміністрації міста Одеси Дмитра Наталуху, якого назначили на цю посаду за два дні до депутатського весілля, яке відбулося, до речі, не на теренах рідної країни, а у далекій спекотній Іспанії. Згодом, пані Альона наполягатиме, що весілля відбулося раніше, а саме 6 вересня, але чи має це особливе значення. Відомо, що молоді люди познайомилися ще під час навчання у Кембриджі.

Якщо звернути увагу на біографію чоловіка нардепки Альони Шкрум, можна виявити багато цікавих деталей. Народився він у Москві, навчався у Києві, в університеті імені Тараса Шевченка. А зі стипендією в один із найстаріших університетів світу, Дмитрові Наталусі допоміг фонд Дмитра Фірташа. В цьому немає нічого особливого. Інша річ майно, яке належить молодому подружжю.

Готуючи матеріал, ми знайшли декларацію про доходи Шкрум Альони Іванівни, за 2016 рік. В порівнянні із деклараціями інших народних депутатів Верховної Ради України, Шкрум із чоловіком живуть досить скромно. Без розмаху. Депутатка задекларувала квартиру загальною площею 128,03 квадратних метри, паркувальне місце площею 19 квадратних метрів, ювелірні вироби торгової марки Tiffany & Co (у декларації вказано, що це ⸻ обручка). Чоловік пані Альони також задекларував своє майно, інформацію про яке можна знайти в мережі. У декларації Дмитра Наталухи є вписані об’єкти незавершеного будівництва (квартира, площа якої складає 85 квадратних метрів, та автопаркінг), проте вказано, що власником є не сам чиновник, не його дружина, а третя особа, фірма-забудовник, оскільки багатоквартирний будинок ще не передали в експлуатацію. Єдиною власністю, яку задекларував чоловік Альони Шкрум є легковий автомобіль марки Тойота 2014 року випуску. Дмитро Наталуха єдиний власник автівки, адже вона була придбана ще до шлюбу з Альоною Шкрум. Так що, судячи з цього документу, розкішна молода депутатка їздить на метро? А може на маршрутці?

Можна довго шукати брудну білизну народного депутата Альони Шкрум. Але чи має це сенс? Сьогодні, коли проблем у країні більше, аніж можна уявити на перший погляд? А яке ваше ставлення до цієї постаті? Напишіть нам про це у коментарях. І як співав колись Скрябін: «Не ту країну, гади, назвали Гондурасом». А ви погоджуєтеся?