«Козак» про якого так багато говорили під час «Революції гідності». Чоловік, якого називали символом «Майдану». Редакція Корупція.Інфо розбиралася як, склалося його життя і чим зараз займається Гаврилюк.

Гаврилюк Михайло Віталійович народився в 1979 році в селі Ярівка Чернівецькій області. Про його молодість відомо небагато. Хлопець закінчив школу-інтернат, а потім і ПТУ. Потім його забирають в армію. Віддавши борг Батьківщині, він повернувся в рідне село. Правда роботу в Україні він собі так і не знайшов, після чого відправився шукати щастя в Росію. У 2008 році знову повертається в Україну, продовжуючи жити в рідному селі і підробляючи на фермах і полях більш успішних сусідів. Але популярність прийшла до Гаврилюка разом з «Революцією гідності».


Після побиття студентів в 2013 році він відправляється в столицю захищати державу і входить в четверту сотню «Самооборони». Його зовнішність, вуса і довгий чуб на поголену голову, принесла йому прізвисько «Козак», хоча ніяким козаком він ніколи не був. Українці дізналися про Михайла після того, як бійці «Беркута» затримали його, роздягли догола, довго фотографували і знімали, після чого всі ці записи були викладені в Мережу і швидко стали приводом для обговорень і скандалів.

Після початку війни на сході України він йде на фронт добровольцем в батальйон «Золоті ворота». Правда захищав Батьківщину Козак знову недовго.

У 2014 році його обирають народним депутатом.

Але як політик символ Майдану проявити себе не зміг досі. Він запам'ятався тільки дурними висловами. Так, при голосуванні за державний бюджет, він заявив, що категорично з ним не згоден, при цьому віддавши свій голос за. На питання «Навіщо ж він погодився з його прийняттям» депутат відповів просто: "Я не знаю, просто натиснув зелену кнопочку". Гаврилюк не приховує і відносини інших нардепів до нього.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву
 
«Коли приймали бюджет, я знаю, що деяким депутатам давали по півмільйона доларів. До мене навіть не підходили: знають, що я, дурник, і так проголосую»

Особисте життя Козака теж досить цікаве. Він зізнавався, що був одружений 16 років тому, але в ті часи він підробляв в Росії, не повертаючись додому роками, дружина не змогла продовжувати такі відносини і пішла від нього. Від шлюбу у нього залишився син Максим, зараз хлопчикові вже 16 років. Після цього жив в рідному селі в цивільному шлюбі з Оксаною Новіковою. Жінка зізнавалася, що познайомилася з ним в Росії на заробітках. Вона погодилася виховувати і сина Гаврилюка. Оксана розповідала, що в родині були проблеми з грошима і через це не хотіла відпускати чоловіка в Київ. До речі саме завдяки їй з'явився образ Гаврилюка. Оксана одного разу поголила чоловіка машинкою, а результат настільки йому сподобався, що Михайло став ходити так завжди.


Але після того, як Гаврилюк став депутатом Оксана зрозуміла, що повертатися додому той не збирається. Жінка залишилася одна з дитиною і недобудованим будинком.

А сам нардеп купив собі квартиру в Чернівцях. Як з'ясувалося пізніше, причиною по якій чоловік забув про свою дружину виявилося простий – він знайшов собі більш молодшу дівчину. Під час Революції Козак познайомився зі студенткою Яриною. Тоді чоловікові було 34, а їй всього 19. Майбутній нардеп навіть зізнавався, що любить називати свою обраницю «школяркою». У 2016 році вони відгуляли весілля, а через кілька місяців дівчина народила йому дочку Злату.

Зараз Гаврилюк щосили насолоджується новим життям, продовжуючи все також голосувати в Раді.

Варто зазначити, що сьогодні одіозному нардепу виповнюється 39 років.