Коп дивом вижив після удару сокирою по голові.

Інспектора патрульної поліції з міста Краматорськ Олександру Вєтрову 1 січня розрубали сокирою голову, повідомляє Корупція. інфо

85620_w_700

Коп намагався зупинити 4 зловмисників, які вбивали на вулиці людину. Зараз Вєтров перебуває в Дніпрі, в лікарні імені Мечникова.

Про це розповів командир пораненого поліцейського Олексій Нікіфоров.

"Все сталося близько 19 години вечора в Краматорську. Олександр Вєтров був поза службою, проводжав додому свою дівчину. Побачив, як четверо кремезних чоловіків просто на вулиці б'ють людину.

Саша був в цивільному, відразу втрутився, представився. Але четверо молодих людей оточили його і збили з ніг. Один з них, як виявилося, прихопив з собою сокиру – цим завдав удар в голову Вєтрова, прямо в потилицю", – розповів командир.

Як пізніше з'ясувало слідство, всі четверо нападників судимі за нанесення тілесних ушкоджень, застосування зброї і крадіжки. Поліцейському пощастило, що сокира не зачепила мозок.

"Після того як розрубали поліцейському голову, вони намагалися втекти на автомобілі, але на допомогу пораненому поспішили інші екіпажі, вони і затримали банду", – говорить Олексій Нікіфоров.

У Олександра Вєтрова відкрита черепно-мозкова травма, забій мозку. З Краматорської лікарні після надання першої медичної допомоги хлопця відправили в Бахмут, в польовий госпіталь, а вже звідти транспортували в Дніпро.

До транспортуванні копа приєдналася відома дніпровська волонтер Тетяна Губа, вона допомогла з переїздом.

Медики констатують, що стан чоловіка середньої тяжкості, однак його життю нічого не загрожує. А бандитам з сокирою інкримінують статтю "замах на вбивство", яка передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі. За що бандити били на вулиці перехожого і намагалися вбити поліцейського – зараз з'ясовує слідство.

До речі, перехожий порівняно легко відбувся – у нього різана рана обличчя і забої м'яких тканин.

"Ми всі дуже переживаємо за Олександра – йому 24 роки, планує одружитися на дівчині, яку проводив в той вечір додому. Не п'є, не курить, займається спортом. Хлопець позитивний з усіх боків", – охарактеризував підлеглого командир Никифоров.