Конфлікт в одному із розважальних закладів Черкас переріс у бійку між поліцейським та місцевим мешканцем, який потрапив до лікарні у ледь притомному стані.

Про це повідомляє Корупція. Інфо

Жінка потерпілого розповіла, що добиватиметься законного розслідування інциденту й боїться, що справу захочуть "зам'яти".

85605_w_700

Інцидент трапився в ніч з 28 на 29 грудня. Шестеро п'яних чоловіків сильно побили потерпілого, який збирався їхати додому разом з сім'єю з корпоративу.

"Сиділи із подругою в машині та чекали на нього, коли до нас підійшли двоє нетверезих чоловіків, представилися поліцейськими і почали чіплятися. 

Запам'ятала, що один з них назвав своє ім'я і прізвище – Володимир Приходько. Вони наполягали, щоб ми підвезли їх на машині, в якій ми сиділи. Або ж на їхній", – пояснила жінка.

Коли в розмову втрутився її чоловік, то його спершу почали в грубій формі посилати, а потім накинулись на нього. Вона додала, що від розправи врятував лише екіпаж патрульних.

Жінка з'ясувала, що Володимир Приходько працює у поліції, а його брат Богдан, який також приймав участь у бійці, колишній працівник міліції й зараз займається бізнесом. Вони, за її словами, намагалися вмовити не звертатися до правоохоронців.

"Ще б кілька хвилин, і можливо, все б закінчилося набагато трагічніше. На наступний день Володимир і його брат Богдан знайшли вихід на наших близьких і намагалися, так би мовити, все вирішити без галасу. 

Але нашу сім'ю цей варіант не влаштовує, бо кожен має отримати по заслугах", – пояснила жінка та підкреслила, що ситуацію зафіксовано на записах з камер відеоспостереження, а також є свідки, які готові підтвердити факт побиття.

Після пригоди потерпілого госпіталізували до лікарні. За словами Юлії Кикоть, він отримав велику кількість тілесних ушкоджень середньої тяжкості, гематом та забоїв голови. Наразі чоловік прийшов до тями і проходить лікування.

"Сьогодні у чоловіка буде повторна томографія головного мозку, бо у нього дуже сильно болить голова. Йому зашивали вухо, яке було дуже пошкоджене. Також у нього забій нирок та куприка. Ходити майже не може", – пояснила жінка.
Факт пригоди підтвердила речниця Управління патрульної поліції Черкас Зоя Вовк. 

У поліції підтвердили, що Приходько працює у патрульній службі й наразі триває службова перевірка. Сам фігурант справи взяв лікарняний, бо у нього, нібито, також є ушкодження.

"Наразі триває внутрішня перевірка щодо інциденту. Матеріали перебувають у міськвідділі поліції, цей випадок зафіксований. Сам Володимир Приходько наразі перебуває на лікарняному. У нього теж є тілесні ушкодження", – пояснила речниця патрульної поліції.