Підозрюваний своєї провини не визнає, а його адвокат апелював до Європейської конвенції з прав людини.

Підліток, якого підозрюють у вбивстві 26-річної Яни Шевченко з Харкова, Данило Редін зробив цинічну заяву в залі суду.

За його словами, йому довелося закопати після вбивства нові кросівки і одяг: там були сліди крові. Але через три дні, коли все стихло, він відкопав їх, тому що стало шкода речі, говориться в сюжеті “Надзвичайних новин”.

Підозрюваний своєї провини не визнає, а його адвокат апелював до Європейської конвенції з прав людини і наполягав, що Данило повинен вчитися і далі в коледжі, оскільки це – його конституційне право.

Більш того, сім’я 17-річного Данила Редіна, якого підозрюють у вбивстві 26-річної Яни Шевченко з Харкова, залякала весь район.

Про це розповіли місцеві жителі в сюжеті тих же “Надзвичайних новин”. Одна жінка навіть зізналася, що батько хлопця в минулому побив до смерті її чоловіка.

“Весь наш район просто заляканий цією сім’єю і, зокрема, татом, Денисом Редіним. Мій чоловік був побитий батьком цього хлопця до смерті, помер в лікарні на третій день. І за це ніхто не поніс покарання. Не тільки я знаю, що у нього є покровителі в нашому Холодногірському відділі поліції “, – говорить вона.

Також стало відомо, що після виявлення тіла Яни, батько Данила почав знову вдаватися до старих методів і залякувати людей.

“Всім, хто щось бачив, дзвонить тато (екс-правоохоронець. – Ред.) І співробітники райвідділу. Дзвонять свідкам і погрожують, щоб все закрили рот і мовчали. І тільки після того, як справу забрали до слідчого управління, воно зрушилося з мертвої точки “, – розповів правозахисник Андрій Діденко.