Кандидат в депутати від Мексиканської екологічної зеленої партії (ісп. PVEM) в штаті Мічоакан стала жертвою невідомих злочинців, передає Корупція.Інфо

Тіло 25-річної Марібель Барахас з ножовими пораненнями було знайдено на одному з ранчо в районі Тьєррі-Кальенте, повідомила прокуратура регіону, – передає ТАСС.

"Ми сумуємо у зв'язку з цією втратою і висловлюємо наші найщиріші співчуття і солідарність членам сім'ї і друзям [Барахас]", – йдеться в оприлюдненій у середу заяві PVEM. 

Політична організація висловила надію на те, що влада швидко прояснить обставини того, що сталося і гарантує безпеку всім кандидатам на різні виборні посади.

За даними МВС Мекcікі, близько 30 політиків були вбиті в країні в ході виборчого процесу, який почався в минулому році і завершиться 1 липня. Організація американських держав в середині березня висловила крайню заклопотаність у зв'язку з цим, а її генеральний секретар – Луїс Альмагро – назвав те, що відбувається, "абсолютно неприйнятним".

 

Популярне: "Оштрафували на 850 гривень….": Кого з українців будуть штрафувати за відмову передати повістку призовнику

Мексика 1 липня поточного року обере президента, 128 сенаторів і 500 депутатів нижньої палати парламенту. Крім того, в країні пройдуть вибори губернаторів і глав муніципалітетів.