Повідомляється, що чоловікові просто набридло доглядати за братом-інвалідом.

В с. Секретарка Криворізького району Миколаївської області під час розпиття алкогольних напоїв чоловік до смерті забив рідного брата-інваліда. Причиною жорстокої розправи над власним родичем стала незадоволеність необхідністю доглядати за братом. Про те, що брат вбив інваліда розповідає відділ комунікації Національної поліції Миколаївської області.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомІнцидент стався 1 лютого в с. Секретарка, коли колишня дружина підозрюваного вирішила відвідати братів. Вона увійшла в будинок і побачила мертвого власника приміщення, а в іншій кімнаті колишнього чоловіка, який випивав з приятелем. Жінка викликала швидку і поліцію. Медики лише констатували смерть чоловіка.

Як з'ясували правоохоронці, 54-річного потерпілого до смерті побив нетверезий рідний брат, бо не хотів за ним доглядати. Убитий був обмежений у пересуванні у зв'язку з певними проблемами зі здоров'ям, тому потребував постійного догляду.

Правоохоронці затримали 41-річного зловмисника по ряду ст. 208 КПК України. Йому інкримінується ч 2 ст. 121 КК України "Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого". Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.