Головні новини Львова
Подобається

Відкрито справи за фактом підкупу виборців на користь кандидата Бакуліна

18/10/2014     Автор: Яна Романська
Відкрито справи за фактом підкупу виборців на користь кандидата Бакуліна

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про відкриття двох кримінальних виробництв за фактом спроби підкупу виборців на користь кандидата в народні депутати, екс-глави НАК “Нафтогаз України” Євгена Бакуліна. 

"Бакулін. Той самий екс-глава НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін. Знову. Слідчим відділом Сєверодонецького міського управління внутрішніх справ порушено два кримінальні виробництва за ознаками злочину, що відповідає статті 157, частина 1 КК України", – написав Аваков на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За даними міністра, мова йде про підкуп виборців на користь кандидата в народні депутати від "Опозиційного блоку" Євгена Бакуліна, два епізоди від 15 і 17 жовтня.

"В обох випадках мова йде про спробу підкупу. Пропонується грошову винагороду в 200 грн в обмін на голосування за кандидата Бакуліна на виборах 26 жовтня. Ведеться досудове слідство", – зазначив Аваков.

Він також повідомив, що на сьогодні з початку виборчого процесу порушено 141 справу з підкупу виборців.

"Найбільша кількість таких справ зареєстрована в Запорізькій (14), Київській (11), Харківській (11) Одеській (15), Житомирській (9), Донецькій (7) областях та у м.Києві (14)", – наголосив глава МВС.

 

Джерело: Українська правда