У п’ятницю ввечері, 4 грудня, в штаті Мінас-Жерайс на південному сході Бразилії автобус з пасажирами зірвався з естакади, розташованої на висоті близько 35 метрів над залізницею. Загинули 17 осіб.

Про це повідомляє G1.

Так, 12 людей померли відразу на місці, ще п’ятеро померли в лікарні. Постраждали щонайменше 27 людей, троє з них перебувають у важкому стані. Їх довелося на вертольоті доставити в лікарню швидкої допомоги.

Сам автобус, який виїхав з села в сільській місцевості Мата-Гранді, прямував в Сан-Паулу. Він належить компанії Localima Turismo. Ймовірною причиною катастрофи називають відмову гальмівної системи транспортного засобу.

Як пізніше з’ясували в поліції, водій зумів вискочити з кабіни до падіння транспорту, після чого він зник з місця інциденту.

“Водій крикнув, що він втратив гальма, і автобус почав котитися заднім ходом, некерований, ударившись об бічний захист моста. У цей момент шість осіб встигли зістрибнути з автобуса до того, як він впав, в тому числі водій, якого все ще не знайдено”, – сказали в місцевій пожежній частині.

На даний момент відомо, що розслідуванням катастрофи займаються силовики.