Масові демонстрації в Лондоні, спрямовані проти виходу Сполученого Королівства з Європейського Союзу, дали міжнародному співтовариству привід говорити про відстрочення підписання документів, що зводять нанівець участь Великобританії в ЕС. Про це повідомляє The Mirror, передає Корупція Інфо.

Як стверджують місцеві репортери, вже сам факт того, що на вулиці столиці вийшли тисячі противників так званого Brexit (вихід країни зі складу Об'єднаної Європи), свідчить про «неоднозначне ставлення підданих Її Величності Королеви Єлизавети II до питання про« європейське майбутнє Британії». Інформаційне агентство Reuters цитує слова британського прем'єр-міністра Терези Мей, яка пообіцяла світовій спільноті, що Brexit не вступить в силу до кінця нинішнього року. На думку аналітиків, в даний час ніхто не може виключити можливості проведення нового Референдуму про статус Лондона в ЄС – відповідне прохання вже подали понад 4 мільйонів жителів Туманного Альбіону.

Нагадаємо, 23 червня цього року понад 51% британців проголосували на користь відділення Британії від Євросоюзу. На сьогодні проти такого волевиявлення виступили Шотландія і Північна Ірландія. Якщо голоси представників місцевих органів влади будуть враховані, новий Референдум в Сполученому Королівстві відбудеться вже до 15 жовтня.