У Норвегії письменник Арі Бен, який раніше був чоловіком принцеси країни Марти Луїзи, наклав на себе руки у віці 47 років. Про це повідомляє BBC.

“Він був важливою частиною нашої сім’ї протягом багатьох років, і ми збережемо теплі і добрі спогади про нього. Ми шкодуємо, що наші внуки втратили свого улюбленого батька”, – заявили король Гаральд і королева Соня про смерть їхнього колишнього зятя.

Автор кількох романів і п’єс Арі Бен одружився на принцесі Марті Луїзі в 2002 році. Бен познайомився зі своєю майбутньою дружиною через свою матір, яка була наставником принцеси по фізіотерапії.

У пари залишилося три дочки – Мод, Лія і Емма. У 2017 році Арі Бен і Марта Луїза розлучилися.

“Ми відчуваємо себе винуватими, тому що ми більше не можемо створити безпечну гавань, на яку заслуговують наші діти”, – пояснила тоді принцеса причину розлучення.

Арі Бен вперше став відомий як письменник в 1999 році завдяки збірці оповідань “Сумний, як пекло”. Перший тираж книги мав успіх і був розпроданий менш ніж за тиждень. Його наступний збірник оповідань “Талант на щастя” був також добре сприйнятий критиками. В цілому він написав три романи, три коротких розповіді, одну п’єсу і прозу “Від серця до серця”. Останній твір було написано в співавторстві з принцесою Мартою Луїзою.