До 16 років ув'язнення засудили швейцарця 73-річного Роберта Т. (прізвище не розголошують). Чоловіка звинуватили у зґвалтування щонайменше 80 хлопців-підлітків після емігрування до Таїланду, передає Корупція.Інфо

Чоловіка взяли під варту 2015-го. Звинувачували у розбещенні та знущанні над дітьми.

Роберт уже відбував кілька тюремних покарань у Швейцарії за статеві стосунки з дітьми. Потім емігрував до Таїланду. Чоловік не просто займався секс-туризмом. Він запрошував додому інших педофілів. Отримував від них гроші за зв'язок із підлітками.

Секс чоловік фільмував. Записи знайшли в його будинку. Їх транслювали під час судових засідань.

"Це найгірший випадок, з яким я стикався", – заявив швейцарський слідчий.Інтереси 8 потерпілих хлопців у Швейцарії представляли їхні адвокати.

Популярне: "Якщо зі мною щось трапиться…": Знайшли тіло жінки, чию доньку до смерті зґвалтували військові

Суд є незаконним. Проти Роберта уже відкрили кримінальне провадження в Таїланді – за аналогічним звинуваченням, заявляв адвокат педофіла. Тримання чоловіка під вартою протягом 3 років також вважав незаконним.

"Це не те ж звинувачення. У Таїланді справа стосується короткого проміжку часу. Там не представлена сторона потерпілих і не долучені до справи порнографічні матеріали із будинку підозрюваного", – пояснила прокурор Івон Жендер.