Сьогодні бойовики двічі обстріляли українські позиції з висококаліберних кулеметів. Паралельно сепаратисти проводять зачистки у власних шеренгах

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на повідомлення прес-центру АТО, розміщене у Facebook.

"Сьогодні обстановка в зоні АТО залишалася спокійною. Лише на початку доби, близько 1 та 2 ночі бойовики з великокаліберних кулеметів обстрілювали наш опорний пункт у селищі Лозове, що на Артемівському напрямку", – зазначається у повідомленні.

Однак, це не означає, що ситуація в АТО заспокоюється. У штабі повідомляють про посилення "кримінального свавілля".За оперативною інформацією штабу, керівництво самопроголошеного Міністерства держбезпеки "ДНР" та "ЛНР" видало 20 вересня наказ про проведення фільтраційної роботи. Згідно із ним, незаконні збройні формування зачищають від росіян, що не входять до регулярних підрозділів Збройних сил Росії, воюють за гроші і не підпорядковуються Кремлю.

"Наприклад, у селищі Дмитрівка Шахтарського району військовослужбовці Російської армії вночі без будь-яких пояснень заарештовують окремих бойовиків так званої ДНР та вивозять у невідомому напрямку. Через декілька днів їхнім близьким повідомляють де знаходяться тіла", – зазначається у повідомленні.

Така доля зазвичай чекає на осіб командного складу ДНР і тих, хто володіє інформацією про присутність регулярних військ Російської Федерації на Донбасі.