Працівники СБУ спільно з Нацполіцією затримали радника голови одного з райцентрів на Миколаївщині після отримання хабара. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Чиновник вимагав у підприємця неправомірну вигоду у розмірі 130 тис грн. за отримання дозволу на проведення земельних робіт і комерційної діяльності. Кошти посадовець пропонував перевести на рахунок підконтрольної йому громадської організації.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

«Після переведення бізнесменом коштів на вказаний рахунок, посадовець передав йому дозвільні документи на проведення земельних робіт, після чого відразу був затриманий безпосередньо у будівлі райдержадміністрації», – йдеться у повідомленні.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають першочергові слідчо-оперативні дії. На даний час встановлюється ймовірна причетність інших посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування до вказаної протиправної діяльності.

Нагадаємо, начальника Балтського відділу поліції Одеської області, полковника Олександра Немцева 18 липня затримали на отриманні хабара. Про це з посиланням на джерела в управлінні внутрішньої безпеки.