Екстрасенс, астролог і провидець Назар Лебяк, який на початку 2013 року передбачив Євромайдан, побачив майбутнє України в 2018 році, передає Корупція.Інфо

Популярне: Готуйте гроші, або робіть запаси: В 2018 році рекордно зростуть ціни, найбільше подорожчає…

Прогноз українського провидця опублікував сайт kp.ua.

За словами Назара, війна на Сході України в 2018 не закінчиться.

"На сході держави затишшя чекати не слід – бої триватимуть. Будуть жертви і травми, як серед військовослужбовців, так і цивільного населення – але для них цей будуть лише поодинокі випадки", – запевнив астролог.

Особливих змін в новому році українці не помітять.

"Те, за що, в тому числі, вийшли люди на Майдан – реформування і зміни, так і не відбудеться – принаймні, в цьому році. Відчутних змін в цьому напрямку для мешканців не буде … Але це не стосується окремих міст , – зазначає Назар Лебяк. – На місцях чиновники все-таки постараються для людей ".

Лебяк передрік інфляцію і подальше підвищення курсу долара.

"В економічному плані, на жаль, не варто сподіватися на поліпшення. Гряде чергова хвиля інфляції, протягом року долар виросте ще на 2-3 гривні. Єдина сфера, представників якої буде супроводжувати успіх, хоч і невеликий, це IT-бізнес", – заявив він.

Що стосується дипломатії і втрати територій, – то в цій сфері майже змін не буде.

"Територіальних змін не буде. У всьому іншому – затишшя. Також серед друзів України з'явиться нова держава, яка надасть підтримку – з країн Західної Європи".