Рятувальники впевнені, що трагедія сталася через небезпечні розваги дітей.

У Чернівцях дістали з води тіло 15-річного хлопчика, якого розшукували четвертий день.

15-річний підліток разом з товаришем пішли купатися ще в суботу, 25 серпня, увечері. Стрибали у воду з підніжжя мосту по черзі – у якийсь момент хлопець зник. Про зникнення підлітка його батьки повідомили поліцію та рятувальників лише на наступний день, коли той не прийшов додому. Це сильно ускладнило пошуки тіла, оскільки річка Прут доволі стрімка, а нині ще й повноводна.

На четвертий день пошуків тіло знайшли – за п’ять кілометрів від місця зникнення. Воно зачепилось за хащі біля берега. Рятувальники кажуть, якби хлопці не стрибали з мосту, трагедії можна було бу уникнути. Саме на цьому місці молодь постійно розважається небезпечним чином.Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

"Вони беруть ремені від моторів, сплітають, чіпляють за міст, і потім тарзанкою скачуть в воду. Там глибоко, може бути больовий шок, всяке може бути. Це не вперше, це кожного року там буває утоплення", – каже начальник Чернівецької міської рятувальної станції Василь Маник.

Нині рятувальники чекають на судмедекспертів та поліцію.‡агрузка...