Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив чотирьох уповноважених представників України в робочих підгрупах Тристоронньої контактної групи по мирному врегулюванню ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей.

 Згідно з указом Зеленського від 19 червня, Богдан Бондар уповноважений представляти Україну в робочій підгрупі ТКГ з питань безпеки;  Ігор Веремій – в робочій підгрупі по соціально-економічних питань, Валерію Лутковську – в робочій підгрупі з гуманітарних питань та Олександра Моцика – в робочій підгрупі з політичних питань.

 Кабінету міністрів України доручено забезпечити фінансування витрат, пов'язаних із забезпеченням представництва України в Тристоронньої контактній групі.

 Лутковська в 2012-2018 роках обіймала посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини, пізніше стала програмним директором Українського інституту з прав людини.  Раніше вона була заступником міністра юстиції і уповноваженої у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини. Решта троє призначених раніше вже мали досвід роботи в ТКГ і очолювали українські делегації в її робочих підгрупах.

 Бондар був начальником головного командного центру Збройних сил України – заступником начальника Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ, очолював українську делегацію в підгрупі з безпеки ТКГ.  Має звання генерал-майора.

 Ігор Веремій був першим заступником керівника головного департаменту по впровадженню реформ адміністрації президента, представляв Україну в підгрупі ТКГ по соціально-економічних питань.  Раніше він обіймав посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі, першого заступника керівника Головного управління з питань економічної політики та впровадження економічних реформ Адміністрації Президента України.

 Моцик – дипломат, має ранг надзвичайного і повноважного посла, в 2010-15 рр був послом України в США, після цього був представником України в робочій підгрупі з політичних питань ТКГ.  Раніше був послом України в Туреччині, заступником міністра закордонних справ, першим заступником глави МЗС з питань євроінтеграції, очолював ряд делегацій України на переговорах з іноземними державами.