Даша Лук'яненко, що зникла вдень 13 червня в смт Іванівка Одеської області, за попередніми даними, знайдена мервою на території одного з домоволодінь того ж селища. Про це повідомляє прес-служба поліції в середу, 19 червня.

"Тільки що при відпрацюванні території в селі Іванівці поліцейські провели невідкладний обшук в одному з домоволодінь селища. В результаті обшуку поліцейські виявили попередньо труп зниклої Дарини Лук'яненко. В даний час співробітники поліції намагаються дістати тіло дитини з вигрібної ями. Після чого її буде направлено на судмедекспертизу, а також проведено упізнання родичами дитини ", – йдеться в повідомленні.

За словами керівника Нацполіціі України Сергія Князєва, в даний час власника будинку, як головного підозрюваного, доставляють у відділення поліції.

Як повідомлялося, 11-річна Даша Лук'яненко вдень 13 червня пішла на танці, і з тих пір її місцезнаходження було невідомо. Правоохоронці проводили спецоперацію по її пошуку, в ній брали участь поліцейські п'яти найближчих до Іванівці районних відділень поліції, 100 військовослужбовців Нацгвардії України, десятки співробітників ДСНС і більше сотні волонтерів.

Відкрито кримінальне провадження за п.2 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Проводилися обшуки і обходи, прочісували поля, посадки, яри і занедбані будівлі, на в'їзді в Іванівку працювали пости поліції. Також велися пошуки з повітря.