Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський попереджає про небезпеку популярного в Україні антибіотика "Левомецитин", який використовують десятиліттями практично в кожній родині.


Про це спеціаліст написав на своїй сторінці в Facebook., передає Корупція.Інфо
 
За словами лікаря Комаровського, ці ліки використовуються практично в кожній родині вже протягом 70 років, тому раніше чутливі бактерії вже давно перестали на нього реагувати.

Більш того, на сьогоднішній день ні при одному інфекційному захворюванні його не розглядають в якості лікування. Даний медикамент рекомендується тільки в якості резервного засобу при менінгітах, сальмонельозі, черевному тифі, чумі і ряді інших захворювань.Більш того, відмова від застосування хлорамфеніколу в сучасній медицині продиктована ще й тим, що можуть виникати побічні ефекти, зокрема, до таких належить апластична анемія, що залишає мало шансів на одужання і є фактором ризику розвитку гострого лейкозу.

Популярне: “Люди падали замертво там, де їх заставала смерть”: З’явилися подробиці загадкової загибелі 5 людей на Дніпропетровщині


Тому застарілі "бабусині" поради лікувати усе підряд Левомецитином варто відкидати подалі. Більш того, за словами Комаровського, ні в якому разі не варто займатись самолікуванням та використовувати даний препарат на власний розсуд.