Чемпіонка ЦФО і студентського чемпіонату Росії з бар’єрного бігу Маргарита Плавунова померла під час тренування під Тамбовом.

Відзначається, що дівчина бігла крос на природі, але їй стало погано, вона впала в траву і померла. Причиною смерті могли стати серйозні фізичні навантаження під час тренувань. Дівчині було всього 25 років.

Плавунова була кандидатом в майстри спорту з легкої атлетики, бар’єрним бігом вона займалася зі школи. Вона завжди відзначала, що у бар’єрного бігу, на відміну від звичайного на довгі дистанції, немає монотонності і він передбачає різні вправи. Вона неодноразово перемагала в окружних змаганнях на бар’єрному бігу на дистанціях 60 і 100 метрів.

Нагадаємо, померла 21-річна футболістка Анастасія Березіна, яка виступала за футбольний клуб “Чертаново”. У дівчини уві сні зупинилося серце.

“У нашій сім’ї – величезне горе … У ніч з 3-го на 4 серпня не стало Анастасії Березіної. Більшу половину свого життя Настя віддала нашому клубу, пройшовши всі щаблі – від початкової школи до стартового складу головної команди, і кожен день вона робила все можливе, щоб наш клуб ставав сильнішим і перемагав”, – написано на сторінці ФК” Чертаново в Instagram.