У департаменті охорони здоров'я Київської області повідомляють про серйозну пригоду, що сталася в дитячому таборі в Переяслав-Хмельницькому районі, передає Корупція.Інфо

Підозрюють масове харчове отруєння: одна дитина знаходиться в комі в реанімації. Всього ж нездужання відчули 12 дітей.

"Увечері 2 липня в центральну районну лікарню Переяслав-Хмельницького була екстрено доставлена дитина восьми років з розладом травлення. Організм дівчинки був вкрай зневоднений, вона впала в кому і була госпіталізована в реанімацію. Стан кваліфікується, як тяжкий", – повідомляють в департаменті.

Популярне: "В урядовій ложі": Януковича засікли на футбольному матчі, тільки гляньте в чиїй компанії

Станом на п'яту ранку дівчинку оглянув анестезіолог дитячої обласної лікарні міста Боярка, також на консультацію викликані фахівці лікарні "Охматдит". Зараз дитину готують до транспортування до Києва.

"Всього вчора стало погано 12 дітям, у них був розлад шлунково-кишкового тракту. 11 дітей потрапили в медичний ізолятор табору. На сьогодні ізольованих залишається семеро. А в цілому в оздоровчому таборі перебуває понад 200 осіб", – повідомляють в обласному департаменті охорони здоров'я.

2 липня фахівці Госпродпотребслужби взяли проби їжі, якою годують дітей у таборі, а вже сьогодні беруться посіви у постраждалих. Також сьогодні з 8:30 в дитячому таборі працює комісія з епідрозслідування. Про НП повідомили правоохоронним органам, керівництву області та батькам постраждалих дітей.