У вересні цього року Наталія Королевська приголомшила українців привітанням доньки з першим роком її життя. Хоча до цього ніхто навіть і не здогадувався про її існування, адже нардепку ніхто вагітною не бачив, передає Корупція.Інфо

Тоді преса вибухнула здогадками звідки ж у Королевської донька, були навіть думки, що дівчинку народила сурогатна мати. Але насправді дівчинка з дитячого будинку і Королевська з чоловіком удочерили її в Слов'янську. 

Джерело вказало, що Наталія Королевська з чоловіком багато разів були у дитячих будинках на Донеччині, адже Юрій (чоловік) в 2014 році балотувався в Слов'янську і тому досить багато часу там проводив. Сама Королевська ще жодного разу не прокоментувала появу доньки. 

Дехто звинувачував нардепку в цинічному піарі, але дівчинка виглядає абсолютно щасливою в сім'ї, про що свідчать нові фотографії, які опублікувала Королевська і вона із задоволенням проводить час з дівчинкою. 

Додамо, що торік народна депутатка від «Опозиційного блоку», колишня міністерка соціальної політики за часів Януковича Наталія Королевська переписала свій бізнес та бізнес своєї родини на родину Ігнатьєвих з Луганська. Парламентарка є хрещеною матір’ ю для доньки Світлани Ігнатьєвої, яка була представницею партії Королевської «Україна – Вперед!».

Відзначимо, що до походу в політику Королевська та її чоловік володіли багатомільйонним розгалуженим бізнесом – морозиво, нерухомість, металобрухт і вугілля. Ставши депутатами подружжя продало свій бізнес і, ймовірно, дуже дешево.

У деклараціях сім’я Солода і Королівської за 2014 рік, відразу після продажу, зазначено лише 15 тисяч гривень на рахунках в банках і 86 тисяч заробітної плати. Але після введення кримінальної відповідальності за брехню про стан в декларації у чоловіка Королівської раптом спливли 37 мільйонів гривень заощаджень. Однак ніякого бізнесу, нерухомості або автомобілів подружжя-нардепи не вказали.

 

Популярне: Понеділок починається не з кави: Синоптики розповіли про сильні снігопади і чого чекати від погоди

 

 

Воскресенье…

Публикация от Наталия Королевская (@nataliya.korolevska)

(@nataliya.korolevska) Наталия КоролевскаяПубликация от

Девочки – это чудо)))