Вчора, 17 жовтня, мешканка одного із сіл Коломийщини повідомила поліцію про те, що вона підозрює свого співмешканця у розбещенні її 14-річного сина, передає Корупція.Інфо

Популярне: Мустафа Найєм повідомив, що відбувалося сьогодні вночі під Радою і розповів про дії правоохоронців

Як було встановлено працівниками поліції, які прибули на місце події для з’ясування обставин, співмешканець заявниці раніше був судимий за грабіж (ч. 2 ст. 186 КК України). А на даний час проводиться судовий розгляд справи за обвинуваченням чоловіка у вчиненні крадіжки з проникненням (ч. 3 ст. 185 КК України), повідомляє ГУ НП в Івано-Франківській області.Стало відомо, що чоловік, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний та суспільно-небезпечний характер своїх дій, вчиняв відносно неповнолітнього сина співмешканки, дії пов’язані із розбещенням. Тобто, всупереч волі хлопчика із застосуванням насильства, задовольняв свою статеву пристрасть.

Відомості за цим фактом внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 153 КК України. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про оголошення підозри та обрання міри запобіжного заходу.