Нардепка "Опозиційного блоку" Наталія Королевська не задекларувала жодного автомобіля або бізнесу. Однак автомобіль, який регулярно возить депутатку, належить нинішньому формальному власнику "колишнього" бізнесу родини Королевської.

У 2012 році чоловік був членом виборчої комісії у парламент від партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!". Також у комісії працювала і його дружина – Оксана Ігнатьєва.

Нині Денис Ігнатьєв через компанію "Вантажно-транспортне управління" оформлений співвласником Центральної збагачувальної фабрики "Червоноградська". 

До 2008 року Центральна збагачувальна фабрика "Червоноградська" належала державі. У 2009 році увійшла в структуру новоствореної "Львівської вугільної компанії", 62% якої приватизували приватні фірми.

За версією прокуратури, приватизація відбулась незаконно – за заниженою вартістю і без аукціону. У результаті держава втратила контрольний пакет акцій підприємства.

Шахтарі розповідають, що підприємство місяцями не виплачує їм заробітну плату. Власницею компанії шахтарі називають Королевську. Раніше засновником кількох луганських компаній, які володіли акціями ВАТ "Львівська вугільна компанія", був чоловік Королевської Юрій Солод.У коментарі програмі "Наші гроші" Королевська зазначила, що вона з чоловіком продала увесь бізнес після походу в політику. Знайомство з Денисом Ігнатьєвим Королевська заперечила.

Зазначимо, що на дружину брата Дениса Ігнатьєва Світлану записана компанія "Інтеркабель Київ".

На парламентських виборах 2012 року Світлана Ігнатьєва була членом виборчої комісії від партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!". Наталія Королевська є хрещеною матір’ю їх доньки.

 

 

 

Популярне: Як збільшення, так і зменшення: Які тарифи і пенсії чекають на українців у листопаді‡агрузка...