Ігор Коломойський втрачає свій вплив на президента України Володимира Зеленського, який поступово «очищає» своє оточення від людей олігарха.

Зокрема, партія Зеленського «Слуга народу» не хоче надавати місця в списку на парламентські вибори для людей Коломойського.  Представник передвиборного штабу політсили сказав, що ніяких домовленостей з ним за списком до Ради «немає і бути не може».

«Ми поставили собі за мету, щоб у наших списках було мінімум діючих нардепів і політиків.  Ми хочемо молодих, але вже досвідчених і успішних людей », – заявили в штабі« Слуги народу ».

Крім цього, джерела в парламенті стверджують, що глава Адміністрації президента, а в минулому особистий юрист Коломойського, Андрій Богдан "відколовся» від свого «великого клієнта».

«Богдан включив кар'єриста і думає, в першу чергу, про себе.  Він як юрист буде грати в свою гру.  У Коломойського Богдана вже вважають мало не зрадником », – сказав журналістам один з нардепів, знайомий з юристом.

Також останні заяви самого Зеленського свідчать про те, що він не поділяє планів Коломойського.  Наприклад, слова олігарха про дефолт він назвав «продуманою акцією», а на питання про «ПриватБанку, відповів, що буде на боці народу.

«У Коломойського вважають, що Зеленський виконав своє призначення – потопив Порошенко.  Тепер він повинен заспокоїтися і не тягнути ковдру.  Якщо Зеленський буде чинити опір, то Коломойський буде робити все, щоб через одні вибори Зеленського взагалі не було в коаліції », – підсумувало джерело видання.