Голови фракцій “Слуга народу” і “Батьківщина” під час прямого ефіру почали з’ясовувати стосунки щодо правильності заборони грального бізнесу в Україні в 2000-х роках.

Крім того, Арахамія пояснив, чому його фракція підтримує легалізацію бізнесу.

Народні депутати України, голови фракцій “Слуга народу” і “Батьківщина” Давид Арахамія і Юлія Тимошенко з’ясовували стосунки на тему легалізації грального бізнесу в Україні.

Це сталося під час ефіру передачі “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

Між політиками спалахнула суперечка щодо правильності заборони грального бізнесу в Україні в кінці 2000-х років:

Арахамія нагадав, що Кабінет міністрів України діяв за прикладом влади Російської Федерації.

“У 2009 році, коли Ви вели переговори з Путіним щодо газу, в Росії прийняли законопроект про гральний бізнес, в якому визначили три зони, де дозволено грати. Це Москва, Санкт-Петербург і Сочі. Після Вашого повернення в Україну, Ви тут же заборонили ігровий бізнес, щоб т. с. “потік” гравців перейшов у дозволені зони “, – заявив Арахамія.

У відповідь на це Тимошенко лише розсміялася і стала все заперечувати.

“Ви що, смієтеся, чи що? Серйозно? Я закрила цей бізнес, тому що це був осередок криміногенної ситуації”, – парирувала екс-прем’єр-міністр України і її аж перекосило від злості в цей момент.

“Добре, але при цьому Ви повинні пам’ятати про появу нової ігрової мафії, яка, перебуваючи в тіні, генерує від двох до двох з половиною мільярдів доларів на рік. І ця мафія функціонувала з 2009 по 2020 роки. Вони працювали” в чорну “, але вже при Зеленському вони були закриті. Ви зараз можете вийти на вулицю і подивитися, як працюють ті, кого закривали “для галочки”, щоб потім отримувати гроші з цього, і ті, кого реально закрили “, – відповів Давид.

Глава фракції “Слуга народу” також пояснив, чому його політсила підтримує легалізацію бізнесу.

“Тут є кілька причин: по-перше, при легалізації бюджет отримує гроші. Це легальна діяльність. По-друге, у нас є люди, які хворіють на ігроманію, їх ще називають” лудомани”. Так ось, за весь цей час жоден уряд в нашій країні не зробив нічого, щоб вилікувати їх і допомогти їм вирватися з цієї ситуації. Ми розуміємо, що це не може тривати довго “, – заявив Арахамія.

У свою чергу, Тимошенко заявила, що з відкриттям ігрового бізнесу продовжиться процес знищення українців.