Казашка, яка живе в Бейруті, розповіла, що відчула під час потужного вибуху та як він вплинув на життя людей у столиці Лівану. Так, за словами жінки, сьогодні місто, окрім району вибуху, живе звичайним життям, ніякої паніки серед людей не спостерігається.

“На щастя ані я, ані мої близькі і знайомі не постраждали. Люди не в паніці, вони не бояться виходити на вулицю, вони не сидять сьогодні вдома. Мій чоловік працює у ресторані, який сьогодні відкрився і до якого люди зранку прийшли пити каву. Хвиля вибуху ресторан не заділа, там мінімальні лише пошкодження. Вулиця, де ресторани, уся працює. Не так завантажено, але люди ходять і щось купують, машини і мопеди їздять. Проблем з продуктами немає”, – розповіла мешканка Бейрута.

Жінка також зазначила, що під час вибуху перебувала за 15 км від місця, де це сталося і подумала, що це землетрус. “Вчора біля 6 години вчора я перебувала у 15 км від вибуху, була у будівлі з вітринами. Почало сильно трястися скло, десь секунд 5 воно дуже голосно тряслося, але не зламалося. Ми вибігли на вулицю і подумали, що це землетрус. Вибуху і диму не бачили”, – сказала вона.

Нагадаємо, увечері 4 серпня в порту столиці Лівану Бейрут стався потужний вибух, поки відомо про щонайменше 100 загиблих і майже 4000 поранених. Влада Лівану оголосила столицю зоною лиха. Бригадний генерал Аббас Ібрагім заявив, що в ангарі в районі вибуху зберігалися конфісковані вибухонебезпечні матеріали, їх нібито готували до знищення.