На злодієві і шапка горить! – пише телеграм канал Легітимний.

Першим з мерів, хто зрозумів всю серйозність нових реалій став “Боря-могильник”, який написав великий пост про «честь і гідність» регіональних еліт.
Звичайно мери читають політичні телеграм канали та швидко вловили сенс вчорашнього поста телеграмканалу Легітимний, а Філатов вирішив діяти на випередження і написав великий текст на захист Глав міст, але особливо нам сподобався момент з заступником Кличко, якого взяли на хабарі в 150 тисяч доларів, пише редакція телеграм каналу Легітимний.

На думку Борі-могильника не потрібно затримувати чиновників за корупцію в період карантину, а мери міст кристально чесні люди. Єдине чого не вистачає на думку Філатова мерам так це політичної влади і сили, а Президент нехай катається по світу і взагалі навіщо йому знати, що на місцях. Одним словом федералізації захотів мер Дніпра і забув про те, що саме через це почалася війна 2014 року в Україні, а Росія скористалася цим.

Філатов давно домовився з Трухановим / Керенсом виступити єдиним фронтом проти Слуг народу і Офісу Президента по всій країні ось вони, і почали збирати бажаючих.

Допис цього телеграм каналу, був опублікований як пояснення до слів Філатова, який так звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням відкликати “псів”, які штампують пачками кримінальні справи проти місцевої влади.

“Повірте, у мене давні світоглядні розбіжності з мерами Одеси і Харкова, але хотілося б зрозуміти, а коли закінчаться їх нескінченні кримінальні справи, які роками переходять у спадок від одного президента до наступного? І скажіть, нові «підозри» в карантин – це хіба справедливо?”, – написав Філатов на своїй сторінці в фейсбук.

“Повірте, мені не подобається, що в Запоріжжі побудували аеропорт, який конкурує з Дніпром (ой, до речі, а де наш?), але коли мера Запоріжжя за нього переслідують (знову ж в карантин) – це чисте скотство. У Києві ганяють заступників Кличка, в Вінниці СБУ (!) шукає в мерії (!!) вкрадену сіль (!!!). Чи у нас вже все добре в країні з держбезпекою, що треба спецслужбі сіллю займатися?”, – висловився мер Дніпра.

Філатов попросив Зеленського звернути увагу, що в Україні кримінальні справи “штампуються пачками”.

“Невже щоранку Ваші апаратники не кладуть Вам на стіл зведення про те, що в Україні кримінальні справи штампуються пачками? У вашому знаменитому турборежимі. У карантин. Що та некерована зграя, яку Ви так красиво обіцяли реформувати і привести до тями, сьогодні об’єднала проти себе всіх”, – йдеться в повідомленні.

В свою чергу, телеграм канал Шептун зазначає:

Схоже, що у мера Дніпра Бориса Філатова все погано. Глава міста звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням відкликати “псів”, які штампують пачками кримінальні справи проти місцевих властей. Не треба було єресь в соціальних мережах писати і загрожувати жителям.

Нагадаємо, напередодні мера Покрова Олександра Шаповала затримали за підозрою в привласненні 1,3 млн бюджетних коштів. Згідно з повідомленням прокуратури, голова міської ради спільно з начальником управління, головним спеціалістом міської ради і ще двома співучасниками, вступивши в попередню змову, зробили привласнення бюджетних коштів, передбачених на виконання капітального ремонту покрівель житлових будинків і установ освіти.

За Шаповала в фейсбуці заступився мер Дніпра Борис Філатов. За його словами, міський голова Покрова має “бездоганну репутацію серед мерів міст і антикорупційних організацій”. Філатов пообіцяв зробити з цього приводу офіційну заяву до керівництва держави і запропонував підтримати Шаповала флешмобом.