Журналісти попорпалися в реєстрі майнових прав України, щоб з'ясувати, наскільки "бідно" живе сім'я Олександра Карамушки – майора контррозвідки СБУ, спійманого на величезному хабарі, передає Корупція.Інфо.

Як виявилося, Олександр Карамушка є вельми заможним українцем. Правда, за виданим на території Криму паспортом.

Офіцер СБУ володіє будинком площею в 296 "квадратів" в селищі Вишеньки під Києвом, а також 18 сотками землі. Сам правоохоронець в суді, на якому йому обирали запобіжний захід, оцінив цю нерухомість в 300 тисяч доларів, але пояснив, що купив лише порожню ділянку за куди менші гроші, а будинок побудували зусиллями родичів.

Насправді ж, обвинувачений у хабарництві СБУшник збрехав, оскільки землю він купив в грудні 2015-го. Будинок стояв на цій території ще в 2009-му, про що свідчать знімки з супутника Google.

Крім того, Карамушка купив 141-метрову квартиру в будинку на Протасовому Яру, 8 в 2012-му році, а через чотири роки переоформив житло на матір Ларису, яка була головою департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації. У минулому році цю нерухомість переписали на Карину Маслак, а потім продали. До слова, Маслак раніше була прописана за тими ж адресами, що і Карамушка, і, швидше за все, перебуває в родинних зв'язках з нечистою на руку правоохоронцем. Переоформили ж квартиру для того, щоб її не декларувати.

 

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)

В цьому ж будинку володіла нежитловий площею і дружина хабарника Юлія. У лютому 2016- го її продали голові відділу оперативного реагування Київської митниці Михайлу Редько. Згідно з його е-декларації, нерухомість пішла за 400 тисяч гривень, але ринкові ціни на подібну площа стартують від 140 тисяч доларів.

Мати Карамушки володіє 57-метровою квартирою на Печерську. Її чиновниці подарували в 2014-му.

З транспортних засобів викритий у злочині СБУшник володіє Toyota Land Cruiser 2011 року, а його дружина Юлія – ​​Skoda Octavia А5 2012 випуску. Загальна вартість цих машин зараз становить понад 50 тисяч доларів.