Відомий астролог, Влад Росс, розповів, якою буде коаліція і хто стане прем'єром.

 "Прогнозую, об'єднаються і будуть діяти спільно Слуга народу і Голос Вакарчука. Батьківщина Тимошенко також може бути прийнята в коаліцію, але на правах" молодшого брата "і без важливих постів для членів Батьківщини. Поки що зірки вказують на те, що Юлії Володимирівні навряд чи "світить" прем'єрське крісло, бо нові обличчя навряд чи захочуть брати старого політика в команду для керівництва країною. Тому я схильний думати, що Слуга народу і Голос розіграють коаліцію на двох, плюс мажоритарники", – пояснив експерт.

Швидше за все, прем'єром стане Владислав Рашкован, Близнюки за знаком Зодіаку, в гороскопі якого очевидний зоряний час, і він пов'язаний з МВФ ", – заявив Росс.

Взагалі, в новій Раді мало що буде вирішуватися – всі ключові і важливі рішення будуть прийматися в Офісі президента, вважає астролог. 

Росс прогнозує, що Петро Порошенко не матиме ніякого впливу в новій Раді.

"Якщо таки буде знята депутатська недоторканність (а ймовірність цього дуже і дуже висока), наскільки я знаю, Захід уже потурбувався про те, що Порошенко буде захищений від кримінальних покарань, "дах" на Заході у нього є. А проти нього буде багато кримінальних справ", – сказав експерт.