корупція корупція

Служба безпеки України та Національне антикорупційне бюро України уклали угоду про співпрацю та співробітництво.
Відповідний документ 7 серпня підписали голова СБУ Василь Грицак та керівник НАБУ Артем Ситник, повідомляє прес-центр СБУ, передає Корупція.Інфо.

"Угодою передбачено унормування порядку взаємодії між двома відомствами, залучення сил та можливостей підрозділів Служби безпеки щодо забезпечення новоствореного бюро всім необхідним для ефективної боротьби з корупційними проявами на всіх рівнях", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, сторони домовилися спільно запобігати, виявляти, припиняти, розслідувати та розкривати корупційні правопорушення, вчинені вищими посадовими особами.
Як зазначили в прес-центрі СБУ, одним із важливих пунктів домовленостей є визначення чіткої процедури підготовки і обробки запитів Національного антикорупційного бюро України на перевірку за інформаційно-телекомунікаційними системами СБУ.
Ситник висловив переконання, що СБУ та антикорупційне бюро стануть одне одному надійною опорою у питаннях боротьби з корупцією. Він попросив допомоги у СБУ щодо проведення ретельної перевірки кандидатів на посади в антикорупційному бюро.
Зі свого боку Грицак пообіцяв усебічну допомогу, щоб антикорупційне бюро запрацювало якнайшвидше та ефективно.