розенко

Пенсії громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, необхідно звільнити від оподаткування. Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, передає Корупція інфо.

"Міністр заявив, що виступатиме за скасування цієї норми, оскільки вважає, що пенсії постраждалих є джерелом існування, а не джерелом доходу", – сказано в повідомленні.

Також Розенко зазначив, що Міністерство соціальної політики розглядає можливість підвищення рівня мінімальної пенсії для інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

У той же час міністр закликав представників громадськості активніше і жорсткіше здійснювати контроль над реалізацією чорнобильських бюджетних програм на місцях.

"Гроші виділені і перераховані в регіони. А ви, будь ласка, інформуйте нас, наскільки ефективно і раціонально вони використовуються. Сподіваємося на вашу підтримку і допомогу", – підкреслив Розенко.

Раніше повідомлялося, що 17 липня Верховна Рада прийняла закон, що звільняє від оподаткування пенсії родичів ветеранів Другої світової війни і конфлікту на Донбасі. Президент вже підписав цей закон.