Загибла в результаті диверсійного нападу під Києвом чеченський доброволець АТО Аміна Окуєва заявляла, що ніколи не буде мати дітей і знала, що їй загрожує серйозна небезпека.

Про це у своєму Facebook написав журналіст Юрій Бутусов, передає Корупція.Інфо.

"Жінка-Воїн, справжній і чистий мов кришталь, патріот. Аміна говорила мені спокійно і без пафосу: "У мене не буде дітей, я не буду займатися домашніми справами. Своє життя я присвятила боротьбі за свободу України та Ічкерії. Я зробила свій вибір, і я не боюся смерті, це в руках Аллаха. Я боюся тільки одного – що не встигну зробити все, що в моїх силах", – згадав Бутусов.

Популярне: “Остаточно відмовилися від планів”: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе

Він каже, що не наважився включити цей абзац в інтерв'ю про історію першого замаху на Аміну та її чоловіка Адама Осмаєва в Києві.

"Прибрав тоді з тексту. Мені здавалося, що ні, що все-таки прийде день, коли Аміна все-таки вирішить створити сім'ю з Адамом, все-таки у них будуть їхні спільні діти, незвичайні, я говорив їй не поспішати з такими словами. Але вона без посмішки хитала головою…", – додав журналіст.