Це Мюлі люксового бренду взуття Malone Соуліерс

 Народний депутат 53-річна Ірина Луценко поповнила свою колекцію брендового взуття.  Ми вже писали, що в її гардеробі є модні туфлі з золотими каблуками Tom Ford, снікери (кросівки на гумовій підошві) італійського будинку Fendi, а також черевики Jimmy Choo.

 Але цього разу вона перевершила саму себе, прийшовши в парламент в кремових туфельках на шпильках і без задників, які ось уже кілька років в тренді.

 Як виявилося, у Ірини Луценко бежеві Мюлі (взуття без задника і з закритим носком) англійської люксового бренду взуття Malone Souliers, який робить ставку на тонку ручну роботу і незвичайний дизайн.  Цю взуття дуже люблять в Голлівуді, а на червоній доріжці кінофестивалю в Каннах (2017) кілька зірок з'явилося саме в Мюлі Malone Souliers. Таку модель як у дружини генпрокурора в онлайн-магазинах знайти досить проблематично, так як колекції весь час оновлюються.  Коштують вони $ 595 або близько 16 000 гривень.

 Відзначимо, що в колекціях Malone Souliers складно знайти пару з каблуком нижче 10 сантиметрів, але для пані Луценко – це не проблема, вона практично завжди ходить у взутті на високих шпильках.

 Що стосується одягу, в той день на Ірині був червоний костюм з бежевими лампасами і шовкова майка з мереживом.

 В одному зі своїх інтерв'ю, Ірина розповідала, що носить біжутерію, а всі свої наряди шиє.

 "Я дуже багато шию. Видаю точку: на вулиці Боженка є дуже великий склад тканин. В Україні взагалі можна купити будь-яку тканину будь-якої марки", – заявила Луценко.‡агрузка...