Харківський нардеп-мільйонер Євген Мураєв відмовився підтримати ініціативу волонтерів віддати 10% від своїх статків на потреби української армії. 

Про це він заявив в ефірі телеканалу 112 Україна, передає Корупція. Інфо

"Я сам розберуся, куди віддавати десятину. На церкву, на дітей, куди завгодно – це буду вирішувати я. І в якому обсязі кому допомагати – теж. У будь-якому випадку я можу сказати, що я не буду жодним чином продовжувати і стимулювати продовження війни і буду робити все, щоб вона швидше закінчилася, і щоб гроші йшли в реальні сектори економіки та на соціальні програми, а не на "війнушки", – заявив Мураєв.

Натомість колега Мураєва по Верховній Раді Андрій Білецький, виступаючи на тому ж каналі, різко відреагував на ці слова.

"Як він каже "Я сам розберуся", ну, швидше всього, собі залишить. Мураєву варто порадити застрелитися. Якщо буде менше мураєвих в Україні, то швидше закінчиться війна", – сказав Білецький.

Як повідомлялося раніше, 10 листопада, о 10.00 з київського Головпоштамту (вул. Хрещатик, 22) волонтери фонду "Повернися живим" разом з ветеранами АТО, розіслали листи-звернення до народних депутатів, міністрів і мерів міст з пропозицією пожертвувати на потреби армії частину задекларованих ними доходів.