Морські прикордонники зі складу Об'єднаних сил у взаємодії з катерами ВМС ЗСУ та іншими силами ООС відпрацювали навчальні маневри із відбиття ворожого нападу в Азовському морі.

Про це інформує прес-служба Державної прикордонної служби. Відзначається, що навчання пройшли під керівництвом командувача ООС генерал-лейтенанта Сергія Наєва, пише Обозреватель.

"За легендою навчань, судно-порушник, ігноруючи запити і законні вимоги корабля Морської охорони та катерів ВМС ЗСУ, здійснювало небезпечні маневри на великій швидкості та намагалося наблизитися до берега для можливої висадки диверсійної групи", — сказано в повідомленні.

За підтримки артилерії з берега й авіації "судно-порушник" було зупинено і заблоковано, "висадку диверсійних груп" не допущено.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Командувач Об'єднаних сил відзначив високий рівень підготовки і чітку злагодженість роботи екіпажу корабля Морської охорони "Донбас", де був присутній особисто і мав можливість спостерігати не тільки за діями і маневрами, а й оцінити управлінську діяльність командира корабля, здатність до навчання персоналу", — підкреслюється в повідомленні.

"Такі навчання дозволяють нам відточувати свої професійні навички, додатково перевірити злагодженість всіх взаємодіючих сил і бути завжди напоготові для реагування на розвиток подій у зоні відповідальності", — сказав командир корабля Морської охорони "Донбас" капітан 3 рангу Дмитро Глушак.