sav

У Москві почала ходу колона за визволення української льотчиці Надії Савченко. Про це повідомляє адвокат Савченко Марк Фейгін у Twitter.

Микола Полозов, який також є адвокатом Савченко, в ефірі телеканалу "112 Україна" зазначив, що акція проходить по Бульварному кільцю, від Стрітенського бульвару до проспекту Академіка Сахарова.

"Організатором є "Партія народної свободи". Насамперед це пам'ятна хода. Сьогодні річниця з дня вбивства Бориса Нємцова. Ми в рамках цієї акції йдемо колоною "Врятуйте надію Савченко", віддаючи данину пам'яті Нємцову, оскільки він палко вболівав за її звільнення", – зазначив він.

"Ми вже бачимо кілька тисяч чоловік, в нашій колоні величезна кількість, тут теж громадяни України, що були в Москві… Приїхала спеціально Віра Савченко… Безумовно, той факт, що нам вдається пройти в умовах нинішньої російської дійсності – це дуже значимо для нас усіх", – уточнив він.

За його словами, поки ситуація у Москві спокійна.

"Ми бачимо велике скупчення поліції, над нами в небі поліцейський вертоліт, але разом з тим ніяких протиправних дій не помічено, всі налаштовані доброзичливо", – підсумував він.