Колишній учасник студії «Квартал 95» та екс-партнер Володимира Зеленського — Денис Манжосов пояснив, що хотів повідомити на прес-конференції у Києві, яку планував 11 квітня. Про це Манжосов розповів на каналі «Прямий», який пов'язують з Петром Порошенком.

«Всі дуже сильно хочуть почути від мене якісь неправильні слова, якісь коментарі, якісь провокації у бік Володимира Зеленського… я ще раз донесу: це неможливо. Я хотів саме це донести, цю позицію, донести свою точку зору, що ми повинні розуміти один одного», — сказав Манжосов.

Водночас він зазначив, що не бачить Володимира Зеленського на посаді президента України у нинішній час.

«Наразі я не приймаю сторону Володимира Зеленського у цій кандидатській програмі, у мене на це є мої власні погляди, у мене є моя власна освіта, яка каже мені про те… що Володя може бути президентом у будь-який час. Але на мій погляд, що саме в ці дні, у ці спекотні дні для нашої країни — не цей день для нього», — підкреслив колишній друг Зеленського.

Манжосов також закликав своїх колишніх колег по «Кварталу 95» не боятись провокацій.

На питання ведучого, чи може бути у Володимира Зеленського наркотична залежність, Манжосов відповів: «Це неправда».

"Я говорю вам, що це – неправда. Я кажу вам, що це дурість, висмоктана з пальця", – сказав Манжосов.

Він назвав такі питання "недоречними, необгрунтованими і невиправданими, що працюють виключно на фарс, привернення уваги та шоу".

"Вибачте, а це світовий стандарт, що президент повинен здавати аналізи? Мені здається, це – шоу-бізнес", – також сказав він.

Нагадаємо, 11 квітня Манжосов мав дати прес-конференцію в будівлі інформаційного агентства «Українські новини». Невідомий заявив про мінування будівлі. А сам Манжосов приїхав на прес-конференцію, але «вийшов перекурити» і зник.

У студії «Прямого» він пояснив, що до початку конференції мав ще 40 хвилини, тому вирішив «від'їхати і попити каву». Однак, в цей час йому зателефонували організатори прес-конференції і попросили не повертатись через мінування.