Монобольшість в парламенті, протягуючи за вказівкою президента закон про розпродаж землі, зраджує інтереси і майбутнє українців. Тільки спільний опір небайдужих громадян допоможе протистояти антинародному сценарію.

Про це заявила напередодні лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час брифінгу в парламенті, передає прес-служба партії.

«Я перебувала в президії Верховної Ради від початку засідання до його завершення лише з однією метою – показати всій країні, що події в парламенті – це не нормальний процес, який нічого спільного з парламентаризмом не має.

Я стояла там для того, щоб люди знали, що наша команда і країна проти розпродажу землі під час війни», – зазначила вона.

Юлія Тимошенко назвала розгляд поправок до закону фейком. Реального обговорення в залі, на її думку, важко було очікувати, адже остаточний варіант закону давно узгоджений з зовнішніми замовниками за межами України.

Але в Мережі в черговий раз нагадали Леді Ю про її законопроект, який вона намагалася проштовхнути багато років тому.

“Тимошенко вже другий день в стінах Верховної Ради і на всіх телевізійних ефірах, нещадно бореться проти закону про ринок землі.

Друзі, повернемося в 2008 рік, де ЮВТ сама була ініціатором закону про “ринок землі” тільки тоді вона була прем’єр-міністром. І при імпотенту Президенту Ющенку, контролювала всю владу в своїх руках.

Правда вона тепер не дуже любить про це згадувати “, – зазначає телеграм-канал Ivko.Live.

Так в черговий раз поставимо питання: За чию землю бореться Тимошенко?