Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що колишня депутатка Покровської селищної ради Мангушського району на Донеччині Анжела Клименко перейшла на бік окупантів. Також вона очолила   очолила один із так званих гуманітарних штабів “Єдиної Росії”.

Зрадниця також брала участь в організації псевдореферендуму на Донбасі 2014 року.

Однак найважливіше те, шо жінка зрадила власного сина.

“Її син – військовослужбовець ЗСУ. Вона власноруч здала власного сина в полон окупантам. МраZота найвищого ступеня”, – написав Андрющенко.

Нагадаємо, маріупольські депутати від партії “Опозиційна платформа — За життя” (“ОПЗЖ”) надавали інформаційну підтримку окупаційній ворожій армії, фактично коригуючи вогонь, яким було знищено критичну інфраструктуру міста, що призвело до гуманітарної катастрофи.

Про це повідомили у міській раді Маріуполя ще у квітні, назвавши прізвища колаборантів.

У повідомленні нагадали, що з перших днів війни окупанти прицільним вогнем знищували об’єкти життєзабезпечення міста.

“Комунальні підприємства та техніку. Склади з продовольством та медикаментами. Вежі мобільних операторів та лінії електропередачі. Насосні станції та магістральний водопровід з резервного водосховища. Було спалено всі міські автобуси, підготовлені для евакуації населення. Місце зборів надзвичайного штабу міських служб досить швидко дискредитувалося і також зазнавало обстрілів”, – перерахували у міській раді Маріуполя.

Як виявилося, допомогли росіянам швидко паралізувати місто та створити гуманітарну катастрофу п’ятеро депутатів від “ОПЗЖ”:

  • Костянтин Іващенко;
  • Дмитро Хаджинов;
  • Євген Хармишев;
  • Наталія Сотнікова; 
  • Олена Карпенко.

“Зараз спільники геноциду в Маріуполі активно сприяють створенню окупаційної адміністрації. Всі матеріали щодо колаборантів вже передано до СБУ”, – йдеться у повідомленні. 

«Опозиційна платформа — за життя» (ОПЗЖ) — заборонена в Україні проросійська політична партія. Зареєстрована 9 грудня 1999 року як Всеукраїнське об’єднання «Центр».

У липні 2016 партію було перейменовано у «За життя», а керівником обрано Вадима Рабіновича. У кінці липня 2018 року з партією об’єдналася ГО олігарха та кума Путіна Віктора Медведчука — «Український вибір».

З 19 березня 2022 року РНБО припинило діяльність партії на час воєнного стану через повномасштабний напад армії РФ на Україну.

14 квітня фракція ОПЗЖ у ВРУ призупинила діяльність, нардепи не планували оскаржувати це рішення, і заявили, що працюватимуть як позафракційні. Натомість, вже 21 квітня більшість колишніх нардепів фракції створили у Верховній Раді нову депутатську групу «Платформа за життя та мир», головою якої став Юрій Бойко.12 травня фракцію ОПЗЖ було остаточно ліквідовано з Верховної Ради України, про це також повідомив нардеп та народний депутат Олексій Гончаренко