Чинний президент України Володимир Зеленський чітко дав зрозуміти корупціонерам, що у разі непослуху з ними швидко розправляться.

Сам народний депутат України Давид Арахамія в інтерв’ю Наталії Мосейчук зазначив, що потрібно міняти стратегію. Перезавантаження влади, військова економіка та модернізація оборони – це ті сфери нового курсу, де влада має до кінця зими виявити волю та продемонструвати перші результати. Таку думку висловлює і політолог Юрій Романенко одному зі ЗМІ.

Також він зазначив, що ключовою подією стане перезавантаження Кабміну.

З одного боку, є об’єктивна потреба перевести економіку на військові рейки та підвищити загальну адекватність влади на всіх рівнях. Ситуація, коли Україна випрошує гроші, а Київ збирається будувати метро на Троєщину за 34 млрд грн, виглядає як повний ідіотизм перед смертельною небезпекою.

«На початку березня 2024 року виповниться 4 роки з моменту, коли Денис Шмигаль очолив Кабмін. Звернемо увагу, що вже практично відкрито кажуть, що прем’єра змінять у лютому – на початку березня. Після зими, яка обіцяє бути дуже складною, і напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення РФ зміна уряду буде сигналом до змін. Зеленський використовує цю нагоду, щоб зафіксувати нову стратегію. Боротьба за крісло прем’єра вже триває. Причому на двох рівнях», — зазначив він.

Водночас НАБУ звинуватило у багатомільйонних зловживаннях керівництву Держспецзв’язку. Як встановило слідство, протягом 2020-2022 років власник групи компаній у змові із керівництвом Держспецзв’язку розробили схему заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю обладнання та програмного забезпечення. Держспецзв’язок – важлива, просто надважлива сфера відповідальності. Через цю структуру освоюють 40 млрд грн із бюджету на дрони, їй же передадуть ПДФО військових. Що просто недопустимо.

І такі міри будуть робитися до кожного, хто не виправдав очікувань президента України. Адже наша країна має бути чесною та очищеною від корупції державою.