Як заявив заступник помічника американського президента з питань національної безпеки Джонатан Файнер, колективний Захід на чолі зі США має намір докласти зусиль для того, щоб до кінця 2024 року Україна змогла вести перемовини із Росією.

Зазначимо, що все має бути на вигідних для Києва умовах. Крім того, Москві доведеться або йти на діалог, або зіткнутися з сильнішою українською державою. Сили оборони України зможуть перейти в новий наступ.

У своєму виступі на Аспенський форум безпеки він розповів про те, що західний світ збирається посилити Україну так, щоб до кінця наступного року вона могла вести перемовини із Росією з позиції сили.

«Ми хочемо поставити Україну до кінця наступного року в таке положення, щоб Росії довелося ухвалювати рішення про те, чи сідати за стіл перемовин на прийнятних для України умовах або ж зіткнутися з сильнішою Україною», — зазначив чиновник.

За словами Джонатана Файнера, ЗСУ зможуть почати новий контрнаступ, оскільки будуть спиратися на більш потужну промислову базу США і Європи. Захід нарощуватиме свій військово-промисловий комплекс і ВПК України.

Звернемо увагу, що президент США Джо Байден готовий піти поступки республіканцям заради України.

Про це написали журналісти Reuters. Згідно з їхніми даними, глава Білого дому збирається розглянути варіанти з ініціативами республіканців щодо кордону.

Нагадаємо, що республіканці відмовилися схвалити додаткове фінансування України без заходів для скорочення рекордної кількості мігрантів, які намагаються нелегально перетнути кордон США.