Тема скандальної роботи ресторану “Велюр” під час карантину знову спливла в публічній площині. Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко заявив про те, що Володимир Зеленський мав дуже непросту розмова з нардепом від “Слуги народу” Миколою Тищенко, якому і належить ресторан.

Про це чиновник заявив в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“У президента була дуже жорстка розмова з цим народним депутатом. Дійсно, ніхто не міг працювати. Я сподіваюся, що це буде прикладом для інших народних депутатів, що якщо ти народний депутат, то не треба робити з себе якогось царя чи ще когось. Не можна всім ресторанам працювати, це означає, що і ресторанам, які були пов’язані з одним з народних депутатів, також не можна працювати “, – зазначив Тимошенко.

За його словами, результатом цієї розмови президента з нардепом стало те, що ресторан не працює.

“Як ви бачите, ресторан не працює, я не знаю, чи працював він весь цей час або один день, або два, але він не працює. Жорстка розмова вилився в те, що, я сподіваюся, для всієї фракції і для інших фракцій це буде прикладом, що не треба так робити більше. Це була велика помилка з боку народного депутата “, – додав Кирило Тимошенко.ф