Військовий експерт поділився думками щодо успіхів Збройних Сил України на Запорізькому напрямку. 

Військовий експерт Олег Жданов розповів, що може бути ще одне оточення росіян на Південному напрямку, а також про ситуацію з ЗАЕС. 

Можливо, коли Сили оборони України повернуть контроль над Токмаком, то росіянам доведеться залишити Запорізьку АЕС, а також місто Енергодар, щоб уникнути оточення. Детальніше про це розказав Олег Жданов. 

На думку військового експерта, вже скоро ЗСУ візьмуть під вогневий контроль дорогу до Нової Каховки. 

«Українські сили контролюватимуть дорогу до Нової Каховки, використовуючи вогневий контроль. Це могло б статися найближчим часом. Ми контролюватимемо Нову Каховку вогневим впливом. А там, до речі, доріг основних більше немає. Дорога прямує через Токмак. Через Нову Каховку на трасі, як я розумію, не така вже й велика пропускна спроможність. Зачекаємо», – поділився експерт. 

Він наголосив, що цей розвиток подій призведе до серйозних проблем у окупантів в Енергодарі. Проте це твердження підтверджуватиметься ближче до оперативного оточення Токмака. Виходячи з цього, він зробив висновок про розвиток наступу на Півдні. 

Проте військовий експерт Владислав Селезньов в етері 24 каналу зауважив, що на його думку, вихід на Токмак може й не змінити ситуацію кардинально. Як він вважає, це війна ресурсів і на цьому напрямку росіяни їх накопичили достатньо. 

«Прорив на «лінії Суровікіна» з одного боку – інформаційний привід, з іншого – він докорінно ситуацію не змінює. Ми втрачаємо у протидії ворогу свої ресурси. І навряд чи ця ситуація зміниться. Бо нинішня війна – війна ресурсів. Росія зосередила чималі ресурси на Токмацькому напрямку», – підкреслив він.