6-го листопада в одному з кінотеатрів Києва відбувся допрем'єрний показ фільму "Дике поле", знятого за мотивами роману "Ворошиловград" українського письменника Сергія Жадана. Режисер картини Ярослав Лодигін, він же ведучий радіо "Аристократи".

Подивитися кіно прийшло багато знаменитостей, серед яких був помічений прем'єр-міністр Володимир Гройсман зі своєю дружиною Оленою.


Відзначимо, що це велика рідкість побачити прем'єра разом з дружиною на світському заході. Олена Гройсман з нагоди виходу в світ вбралася в модний брючний костюм з піджаком-сукнею. Політик же надів джинси. Не озброєним оком видно, що Гройсман позбувся зайвих кілограмів і виглядає свіжо.

"Яка ж прем'єра без прем'єра", – пожартував глава Кабміну, виступаючи на сцені перед початку показу.

До речі, заявлений у списку запрошених, президент Петро Порошенко на подію не з'явився, так як він зараз перебуває з офіційним візитом у Фінляндії.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

В кінотеатрі були помічені ще співак Святослав Вакарчук, політик Олег Тягнибок з сином Гордієм, а також міністр культури Євген Нищук.

Як відомо, головні ролі в "Дикому полі" виконали Олег Москаленко, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Євгенія Муц, Роман Халаїмов, Ігор Портянко і, власне, Сергій Жадан. Більшість героїв стрічки розмовлятимуть суржиком.


Бюджет кінопроекту склав 31 млн грн, фінансування – спільне. 15,5 млн грн виділив Держкіно, більш 1 млн швейцарських франків фільм зібрав краудфандінгом. Решту грошей виділили компанії "Київстар", неназваний фонд і ТРК "Україна".