Міністерство оборони РФ взяло на себе відповідальність за ракетний удар по порту Одеси, де знаходилися президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс.

Москва підтвердила свою причетність до ракетного удару по президенту України Володимиру Зеленському та прем’єр-міністру Греції Кіріакосу Міцотакісу в порту Одеси.

Міністерство оборони Росії повідомило про нібито успішне пораження цілі. Відповідне офіційне заявлення військового відомства РФ поширили державні російські ЗМІ увечері 6 березня.

Удар по двом європейським лідерам, очевидно, був навмисним. Військові РФ стверджують, що успішно вразили ангар у порту Одеси, де готували безпілотні катери.

 «Ціль удару досягнута. Об’єкт поражений,» — повідомили росіяни.

Вже правдивий факт, що сьогодні Зеленський пережив черговий замах на власне життя. Публіцист Віталій Портніков висловив свою думку щодо замаху на президента України в Одесі.

 «Про те, що вибух був невипадковим і прицільним, свідчить відстань, на якій він стався: на відстані 200 метрів від місця, де була делегація з Греції разом із главою їхнього уряду. Таким чином, можна бути впевненими, що росіяни цілилися саме кортежем президента України Зеленського в той час, коли машини кортежу їхали на офіційну зустріч. Це ставить перед нами багато серйозних та важливих питань», — висловив свою думку про замах на вбивство Зеленського Віталій Портніков.

Цей вчинок в черговий раз доказує нам те, що ми воюємо зі справжньою країною-агресоркою, і її місце тільки в пеклі.